Bořeňská zahrada

Na závěr školního roku se žáci 1. stupně rozloučili s projektem „ Památky a zajímavosti Bíliny a okolí“ výšlapem do „Bořeňské zahrady“. Cestou plnili úkoly. I přes velké horko si vycházku užili.