Charitativní běh na Kyselce
Dne 19.6.2024 se žáci 1. stupně zúčastnili charitativního běhu na Kyselce. Pro žáky byl připravený bohatý doprovodný program jako např. ukázka práce dobrovolných hasičů, malování na obličej apod. Běželo se po vyznačené trati. Startovné bylo dobrovolné a bude využito ve prospěch tříletého Tobiáše na jeho speciální autosedačku a terapeutické a senzorické pomůcky, které podporují rozvoj dětí s poruchou autistického spektra. I přes velké teplo si všichni celé dopoledne užili, program se všem moc líbil.








